Сектор заочного навчання

Розклад екзаменів для СЗН 2016-2017 навчальний рік

1 клас СЗН

1 сесія – 28 листопада - 01 грудня 2016 року

Предмет Група Час проведення
   ІСТОРІЯ ПРАВОСЛАВІЯ
ієрей Ростислав Нечипорук
1 група  29.11 о 10.20
 СТИЛІСТИКА УКР. МОВИ
Надія Василівна Кузьма 
2 група  29.11 о 13.10
   ЛІТУРГИКА
ієромонах Феофан (Кирилюк)
2 група  30.11 о 10.10
   ЦЕРКОВНО-СЛАВЯНСЬКЕ ЧИТАННЯ
Ієрей Анатолій Процюк
2 група  30.11 о 13.00
  ЦЕРКОВНИЙ СПІВ
диякон Андрій Романюк
1 група  30.11 о 16.00
    БІБЛІЙНА ІСТОРІЯ
Шекмар Валентин Михайлович
2 група  1.12 о 10.00
   КАТЕХІЗИС
протоієрей Роман Кос  
1 група  1.12 о 11.30
   ЦЕРКОВНО-СЛАВ. МОВА
Ієромонах Іпполіт (Липчей)
1 група  1.12 о 13.00

2 сесія – 6 - 9 березня 2017 року

Предмет Група Час проведення
   ЛІТУРГИКА
ієромонах Феофан (Кирилюк)
1 група  8.03 о 10.10
 СТИЛІСТИКА УКР. МОВИ
Надія Василівна Кузьма 
1 група  7.03 о 13.10
   ЦЕРКОВНО-СЛАВЯНСЬКЕ ЧИТАННЯ
Ієрей Анатолій Процюк
1 група  8.03 о 13.00
    БІБЛІЙНА ІСТОРІЯ
Шекмар Валентин Михайлович
1 група  9.03 о 10.00
  ЦЕРКОВНИЙ СПІВ
диякон Андрій Романюк
2 група  8.03 о 16.00
   ЦЕРКОВНО-СЛАВ. МОВА
Ієромонах Іпполіт (Липчей)
2 група  9.03 о 13.00
   КАТЕХІЗИС
протоієрей Роман Кос  
2 група  9.03 о 11.30
   ІСТОРІЯ ПРАВОСЛАВІЯ
ієрей Ростислав Нечипорук
2 група  7.03 о 10.20

2 клас СЗН

1 сесія – 5 - 8 грудня 2016 року

Предмет Група Час проведення
   ЛІТУРГИКА
диякон Георгій Грушвіцький
1 група  5.12 о 12.00
   ПАТРОЛОГІЯ
Протоієрей Ярослав Фурман
2 група  5.12 о 16.00
   ЦЕРКОВНЕ МИСТЕЦТВО
ієрей Ростислав Нечипорук
1 група  6.12 о 10.20
   СТАРИЙ ЗАВІТ
ієромонах Кукша (Антонюк)
1 група  6.12 о 14.30
   НОВИЙ ЗАВІТ
Протоієрей Василій Горюк
1 група  6.12 о 16.10
   ЗАГАЛЬНА ЦЕРКОВНА ІСТОРІЯ
диякон Анатолій Бовсунівський
1 група  7.12 о 11.30
   ДОГМАТИЧНЕ БОГОСЛОВІЄ
Протоієрей Борис Лепський
2 група  7.12 о 13.00
   ЦЕРКОВНИЙ СПІВ
Диякон Михайло Абрамчук
2 група  7.12 о 16.00
   ВСТУП ДО ФІЛОСОФІЇ
ПротоІєрей Сергій Поліщук
2 група  8.12 о 9.00
   ІСТОРІЯ РЕЛІГІЙ
Протоієрей Сергій Поліщук
2 група  8.12 о 10.00
   РИТОРИКА
ПротоІєрей Борис Гнепа
1 група  8.12 о 10.10
   ІСТОРІЯ ПРАВОСЛАВІЯ
ПротоІєрей Іоанн Стецюк
2 група  8.12 о 11.30

2 сесія – 13 - 16 березня 2017 року

Предмет Група Час проведення
   ДОГМАТИЧНЕ БОГОСЛОВІЄ
Протоієрей Борис Лепський
1 група  15.03 о 13.00
   ІСТОРІЯ РЕЛІГІЙ
Протоієрей Сергій Поліщук
1 група  16.03 о 12.00
   ПАТРОЛОГІЯ
Протоієрей Ярослав Фурман
1 група  13.03 о 16.00
   ІСТОРІЯ ПРАВОСЛАВІЯ
ПротоІєрей Іоанн Стецюк
1 група  16.03 о 13.00
   ЦЕРКОВНИЙ СПІВ
Диякон Михайло Абрамчук
1 група  15.03 о 16.00
   ВСТУП ДО ФІЛОСОФІЇ
ПротоІєрей Сергій Поліщук
1 група  16.03 о 9.00
   СТАРИЙ ЗАВІТ
ієромонах Кукша (Антонюк)
2 група + 1 група  14.03 о 14.30
   ЦЕРКОВНЕ МИСТЕЦТВО
ієрей Ростислав Нечипорук
2 група  14.03 о 10.20
   ЛІТУРГИКА
диякон Георгій Грушвіцький
2 група  13.03 о 12.00
   НОВИЙ ЗАВІТ
Протоієрей Василій Горюк
2 група  14.03 о 16.10
   РИТОРИКА
ПротоІєрей Борис Гнепа
2 група + 1 група  16.03 о 10.10
   ЗАГАЛЬНА ЦЕРКОВНА ІСТОРІЯ
диякон Анатолій Бовсунівський
2 група  15.03 о 11.30

2 клас. Отець Кукша і отець Борис Гнепа екзамен на другу сесію для першої і другої групи разом


3 клас СЗН

1 сесія – 12-15 грудня 2016 року

Предмет Група Час проведення
   ОСНОВНЕ БОГОСЛОВІЄ
Протоієрей Ігор Бойко
 1 група  12.12 о 13.10
   ПОРІВНЯЛЬНЕ БОГОСЛОВІЄ
Протоієрей Іоанн Смакоуз
2 група  12.12 о 16.00
   МОРАЛЬНЕ БОГОСЛОВІЄ
Протоієрей Андрій Вараниця
1 група  13.12 о 16.10
   ПЕДАГОГІКА
Кузьма Надія Василівна
2 група  13.12 о 13.10
   ІСТОРІЯ ПРАВОСЛАВІЯ
ієрей Павло Діхтяр
1 група  14.12 о 13.00
   СТАРИЙ ЗАВІТ
Протоієрей Віталій Гнатюк
2 група  14.12 о 13.00
   СЕКТОЗНАВСТВО
Протоієрей Віталій Гнатюк
1 група  14.12 о 14.20
   НОВИЙ ЗАВІТ
Ігумен Євменій Михалєвський
2 група  14.12 о 14.20
   ЦЕРКОВНИЙ СПІВ
ієрей Павло Діхтяр
2 група  14.12 о 16.00
   ДОГМАТИЧНЕ БОГОСЛОВІЄ
Протоієрей Василій Бабак
1 група  15.12 о 10.10
   ЛІТУРГИКА
Протоієрей Віктор Аніпко
2 група  15.12 о 13.10
   ЗАГАЛЬНА ЦЕРКОВНА ІСТОРІЯ
Рожик Андрій Юхимович
1 група  15.12 о 9.00

2 сесія – 20-23 березня 2017 року

Предмет Група Час проведення
   ЦЕРКОВНИЙ СПІВ
ієрей Павло Діхтяр
1 група  22.03 о 16.00
   СТАРИЙ ЗАВІТ
Протоієрей Віталій Гнатюк
1 група  22.03 о 13.00
   ПОРІВНЯЛЬНЕ БОГОСЛОВІЄ
Протоієрей Іоанн Смакоуз
1 група  20.03 о 16.00
   НОВИЙ ЗАВІТ
Ігумен Євменій Михалєвський
1 група  22.03 о 14.20
   ЛІТУРГИКА
Протоієрей Віктор Аніпко
1 група  23.03 о 13.10
   ПЕДАГОГІКА
Кузьма Надія Василівна
1 група  21.03 о 13.10
   ОСНОВНЕ БОГОСЛОВІЄ
Протоієрей Ігор Бойко
2 група  20.03 о 13.10
   МОРАЛЬНЕ БОГОСЛОВІЄ
Протоієрей Андрій Вараниця
2 група  21.03 о 16.10
   ЗАГАЛЬНА ЦЕРКОВНА ІСТОРІЯ
Рожик Андрій Юхимович
2 група  23.03 о 9.00
   ІСТОРІЯ ПРАВОСЛАВІЯ
ієрей Павло Діхтяр
2 група  22.03 о 13.00
   ДОГМАТИЧНЕ БОГОСЛОВІЄ
Протоієрей Василій Бабак
2 група  23.03 о 10.10
   СЕКТОЗНАВСТВО
Протоієрей Віталій Гнатюк
2 група  22.03 о 10.00

4 клас СЗН

1 сесія – 26-29 грудня 2016 року

Предмет Група Час проведення
   КАНОНІЧНЕ ПРАВО
Протоієрей Іоанн Смакоуз
2 група  26.12 о 16.10
   ГРЕЦЬКА МОВА
Лозовицький Василь Юрійович
1 група  26.12 о 16.00
   НОВИЙ ЗАВІТ
архімандрит Георгій (Топузов)
2 група  27.12 о 11.40
   ЛІТУРГИКА
Протоієрей Петро Сович
2 група  27.12 о 13.10
   СТАРИЙ ЗАВІТ
протоієрей Ігор Бойко
2 група  27.12 о 14.30
   ПРАКТИЧ КЕРІВН. ДЛЯ ПАСТИРІВ
Протоієрей Петро Сович
1 група  27.12 о 14.20
   МІСІОЛОГІЯ
Протоієрей Василій Горюк
1 група  27.12 о 16.00
   ІСТОРІЯ ПОМІСНИХ ЦЕРКОВ
Сторчовий Сергій Володимирович
2 група  28.12 о 10.00
   ДОГМАТИЧНЕ БОГОСЛОВІЄ
Протоієрей Борис Лепський
 1 група  28.12 о 13.00
   ЛАТИНСЬКА МОВА
Сторчовий Сергій Володимирович
1 група  28.12 о 14.20
   ПАСТИРСЬКЕ БОГОСЛОВІЄ
Протоієрей Олег Плаксій
2 група  28.12 о 16.00
   АПОЛОГЕТИКА
Протоієрей Сергій Поліщук
2 група  29.12 о 10.00
   ГОМІЛЕТИКА
ігумен Ніканор (Цикалюк)
1 група  29.12 о 11.30

2 сесія – 27 – 30 березня 2017 року

Предмет Група Час проведення
   ІСТОРІЯ ПОМІСНИХ ЦЕРКОВ
Сторчовий Сергій Володимирович
1 група  29.03 о 10.00
   ЛІТУРГИКА
Протоієрей Петро Сович
1 група  28.03 о 13.10
   АПОЛОГЕТИКА
Протоієрей Сергій Поліщук
1 група  28.03 о 16.00
   СТАРИЙ ЗАВІТ
протоієрей Ігор Бойко
1 група  28.03 о 14.30
   КАНОНІЧНЕ ПРАВО
Протоієрей Іоанн Смакоуз
1 група  27.03 о 16.10
   ПАСТИРСЬКЕ БОГОСЛОВІЄ
Протоієрей Олег Плаксій
1 група  29.03 о 16.00
   НОВИЙ ЗАВІТ
архімандрит Георгій (Топузов)
1 група  28.03 о 11.40
   ДОГМАТИЧНЕ БОГОСЛОВІЄ
Протоієрей Борис Лепський
2 група  28.03 о 11.00
   ПРАКТИЧ КЕРІВН. ДЛЯ ПАСТИРІВ
Протоієрей Петро Сович
2 група  28.03 о 14.10
   ГОМІЛЕТИКА
ігумен Ніканор (Цикалюк)
2 група  27.03 о 15.00
   ГОМІЛЕТИКА
ігумен Ніканор (Цикалюк)
2 група  29.03 о 15.00
   МІСІОЛОГІЯ
Протоієрей Василій Горюк
2 група  29.03 о 16.00
   ЛАТИНСЬКА МОВА
Сторчовий Сергій Володимирович
2 група  29.03 о 14.20
   ГРЕЦЬКА МОВА
Лозовицький Василь Юрійович
2 група  27.03 о 16.00

 Посмотреть дополнительно: