Сектор заочного навчання

Розклад екзаменів для СЗН 2017-2018 навчальний рік

1 клас СЗН

1 сесія – 13 - 16 листопада 2017 року

Предмет Група Час проведення
  ЦЕРКОВНИЙ СПІВ
диякон Андрій Романюк
 1 група  13.11 о 16.10
   ЦЕРКОВНО-СЛАВ. МОВА
Ієромонах Іпполіт (Липчей)
 1 група  16.11 о 13.00
   КАТЕХІЗИС
протоієрей Роман Кос  
 1 група  16.11 о 11.30
   ІСТОРІЯ ПРАВОСЛАВІЯ
ієрей Ростислав Нечипорук
 1 група  13.11 о 14.30
   ЛІТУРГИКА
ієромонах Феофан (Кирилюк)
 2 група  13.11 о 13.00
 СТИЛІСТИКА УКР. МОВИ
Надія Василівна Кузьма 
 2 група  14.11 о 13.10
   ЦЕРКОВНО-СЛАВЯНСЬКЕ ЧИТАННЯ
Ієрей Анатолій Процюк
 2 група  14.11 о 14.30
    БІБЛІЙНА ІСТОРІЯ
Шекмар Валентин Михайлович
 2 група  15.11 о 13.00

2 сесія – 26 лютого - 1 березня 2018 року

Предмет Група Час проведення
   ЛІТУРГИКА
ієрей Анатолій Процюк
 1 група  
 СТИЛІСТИКА УКР. МОВИ
Надія Василівна Кузьма 
 1 група  
   ЦЕРКОВНО-СЛАВЯНСЬКЕ ЧИТАННЯ
Ієрей Анатолій Процюк
 1 група  
    БІБЛІЙНА ІСТОРІЯ
ієродиякон Кирил (Шекмар)
 1 група  
  ЦЕРКОВНИЙ СПІВ
ієрей Андрій Романюк
 2 група  
   ЦЕРКОВНО-СЛАВ. МОВА
Ієромонах Іпполіт (Липчей)
 2 група  
   КАТЕХІЗИС
протоієрей Роман Кос  
 2 група  
   ІСТОРІЯ ПРАВОСЛАВІЯ
ієрей Ростислав Нечипорук
 2 група  

2 клас СЗН

1 сесія – 27 - 30 листопада 2017 року

Предмет Група Час проведення
   СТАРИЙ ЗАВІТ
ієромонах Кукша (Антонюк)
 1 група  
   ЦЕРКОВНЕ МИСТЕЦТВО
ієрей Ростислав Нечипорук
 1 група  
   ЛІТУРГИКА
диякон Георгій Грушвіцький
 1 група  
   НОВИЙ ЗАВІТ
Протоієрей Василій Горюк
 1 група  
   ВСТУП ДО ФІЛОСОФІЇ
ПротоІєрей Сергій Поліщук
 1 група  
   РИТОРИКА
ПротоІєрей Борис Гнепа
 1 група  
   ДОГМАТИЧНЕ БОГОСЛОВІЄ
Протоієрей Борис Лепський
 2 група  
   ЗАГАЛЬНА ЦЕРКОВНА ІСТОРІЯ
ієрей Анатолій Бовсунівський
 2 група  
   ІСТОРІЯ РЕЛІГІЙ
Протоієрей Сергій Поліщук
 2 група  
   ПАТРОЛОГІЯ
Протоієрей Ярослав Фурман
 2 група  
   ІСТОРІЯ ПРАВОСЛАВІЯ
ПротоІєрей Іоанн Стецюк
 2 група  
   ЦЕРКОВНИЙ СПІВ
ієрей Андрій Романюк
 2 група  

2 сесія – 5 - 8 березня 2018 року

Предмет Група Час проведення
   ДОГМАТИЧНЕ БОГОСЛОВІЄ
Протоієрей Борис Лепський
 1 група  
   ЗАГАЛЬНА ЦЕРКОВНА ІСТОРІЯ
диякон Анатолій Бовсунівський
 1 група  
   ІСТОРІЯ РЕЛІГІЙ
Протоієрей Сергій Поліщук
 1 група  
   ПАТРОЛОГІЯ
Протоієрей Ярослав Фурман
 1 група  
   ІСТОРІЯ ПРАВОСЛАВІЯ
ПротоІєрей Іоанн Стецюк
 1 група  
   ЦЕРКОВНИЙ СПІВ
ієрей Андрій Романюк
 1 група  
   СТАРИЙ ЗАВІТ
ієромонах Кукша (Антонюк)
 2 група  
   ЦЕРКОВНЕ МИСТЕЦТВО
ієрей Ростислав Нечипорук
 2 група  
   ЛІТУРГИКА
диякон Георгій Грушвіцький
 2 група  
   ВСТУП ДО ФІЛОСОФІЇ
ПротоІєрей Сергій Поліщук
 2 група  
   НОВИЙ ЗАВІТ
Протоієрей Василій Горюк
 2 група  
   РИТОРИКА
ПротоІєрей Борис Гнепа
 2 група  

3 клас СЗН

1 сесія – 11-14 грудня 2017 року

Предмет Група Час проведення
   ОСНОВНЕ БОГОСЛОВІЄ
Протоієрей Ігор Бойко
 1 група  
   МОРАЛЬНЕ БОГОСЛОВІЄ
Протоієрей Андрій Вараниця
 1 група  
   ЗАГАЛЬНА ЦЕРКОВНА ІСТОРІЯ
Рожик Андрій Юхимович
 1 група  
   ІСТОРІЯ ПРАВОСЛАВІЯ
ієрей Павло Діхтяр
 1 група  
   ДОГМАТИЧНЕ БОГОСЛОВІЄ
Протоієрей Василій Бабак
 1 група  
   СЕКТОЗНАВСТВО
Протоієрей Віталій Гнатюк
 1 група  
   ЦЕРКОВНИЙ СПІВ
ієрей Павло Діхтяр
 2 група  
   СТАРИЙ ЗАВІТ
Протоієрей Віталій Гнатюк
 2 група  
   ПОРІВНЯЛЬНЕ БОГОСЛОВІЄ
Протоієрей Іоанн Смакоуз
 2 група  
   НОВИЙ ЗАВІТ
протоієрей Василій Горюк
 2 група  
   ЛІТУРГИКА
Протоієрей Віктор Аніпко
 2 група  
   ПЕДАГОГІКА
Кузьма Надія Василівна
 2 група  

2 сесія – 12-15 березня 2018 рокуу

Предмет Група Час проведення
   ЦЕРКОВНИЙ СПІВ
ієрей Павло Діхтяр
 1 група  
   СТАРИЙ ЗАВІТ
Протоієрей Віталій Гнатюк
 1 група  
   ПОРІВНЯЛЬНЕ БОГОСЛОВІЄ
Протоієрей Іоанн Смакоуз
 1 група  
   НОВИЙ ЗАВІТ
протоієрей Василій Горюк
 1 група  
   ЛІТУРГИКА
Протоієрей Віктор Аніпко
 1 група  
   ПЕДАГОГІКА
Кузьма Надія Василівна
 1 група  
   ОСНОВНЕ БОГОСЛОВІЄ
Протоієрей Ігор Бойко
 2 група  
   МОРАЛЬНЕ БОГОСЛОВІЄ
Протоієрей Андрій Вараниця
 2 група  
   ЗАГАЛЬНА ЦЕРКОВНА ІСТОРІЯ
Рожик Андрій Юхимович
 2 група  
   ІСТОРІЯ ПРАВОСЛАВІЯ
ієрей Павло Діхтяр
 2 група  
   ДОГМАТИЧНЕ БОГОСЛОВІЄ
Протоієрей Василій Бабак
 2 група  
   СЕКТОЗНАВСТВО
Протоієрей Віталій Гнатюк
 2 група  

4 клас СЗН

1 сесія – 25-28 грудня 2017 року

Предмет Група Час проведення
   ДОГМАТИЧНЕ БОГОСЛОВІЄ
Протоієрей Борис Лепський
 1 група  
   ПРАКТИЧ КЕРІВН. ДЛЯ ПАСТИРІВ
Протоієрей Петро Сович
 1 група  
   ГОМІЛЕТИКА
ігумен Ніканор (Цикалюк)
 1 група  
   МІСІОЛОГІЯ
Протоієрей Василій Горюк
 1 група  
   ЛАТИНСЬКА МОВА
Сторчовий Сергій Володимирович
 1 група  
   ГРЕЦЬКА МОВА
ієрей Василь Лозовицький
 1 група  
   ІСТОРІЯ ПОМІСНИХ ЦЕРКОВ
Сторчовий Сергій Володимирович
 2 група  
   ЛІТУРГИКА
Протоієрей Петро Сович
 2 група  
   АПОЛОГЕТИКА
Протоієрей Сергій Поліщук
 2 група  
   СТАРИЙ ЗАВІТ
протоієрей Ігор Бойко
 2 група  
   КАНОНІЧНЕ ПРАВО
Протоієрей Іоанн Смакоуз
 2 група  
   ПАСТИРСЬКЕ БОГОСЛОВІЄ
Протоієрей Олег Плаксій
 2 група  
   НОВИЙ ЗАВІТ
архімандрит Георгій (Топузов)
 2 група  

2 сесія – 19 – 22 березня 2018 року

Предмет Група Час проведення
   ІСТОРІЯ ПОМІСНИХ ЦЕРКОВ
Сторчовий Сергій Володимирович
 1 група  
   ЛІТУРГИКА
Протоієрей Петро Сович
 1 група  
   АПОЛОГЕТИКА
Протоієрей Сергій Поліщук
 1 група  
   СТАРИЙ ЗАВІТ
протоієрей Ігор Бойко
 1 група  
   КАНОНІЧНЕ ПРАВО
Протоієрей Іоанн Смакоуз
 1 група  
   ПАСТИРСЬКЕ БОГОСЛОВІЄ
Протоієрей Олег Плаксій
 1 група  
   НОВИЙ ЗАВІТ
архімандрит Георгій (Топузов)
 1 група  
   ДОГМАТИЧНЕ БОГОСЛОВІЄ
Протоієрей Борис Лепський
 2 група  
   ПРАКТИЧ КЕРІВН. ДЛЯ ПАСТИРІВ
Протоієрей Петро Сович
 2 група  
   ГОМІЛЕТИКА
ігумен Ніканор (Цикалюк)
 2 група  
   ГОМІЛЕТИКА
ігумен Ніканор (Цикалюк)
 2 група  
   МІСІОЛОГІЯ
Протоієрей Василій Горюк
 2 група  
   ЛАТИНСЬКА МОВА
Сторчовий Сергій Володимирович
 2 група  
   ГРЕЦЬКА МОВА
ієрей Василь Лозовицький
 2 група  

 Посмотреть дополнительно: